Recanto Do Mar
Nestled approximately 3 km from the Flecheiras Beach, Recanto Do Mar Caraguatatuba villa entices guests to explore various tourist destinations nearby. The property features a private swimming pool and is ideal for up to 10 guests.
The Cigarras can be found around 10 minutes' drive from this Caraguatatuba holiday home, and the Porto Novo Beach is around 25 minutes' walk away.
Guests can enjoy a meal at the restaurant Ponto Da Esfirra, located just moments from Recanto Do Mar villa.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Recanto Do Mar;
Οι πελάτες της η βίλα Recanto Do Mar μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η βίλα Recanto Do Mar;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Recanto Do Mar θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η βίλα Recanto Do Mar;
Οι πελάτες της η βίλα Recanto Do Mar είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.